Workshop – “Rolul inteligenței, motivației și încrederii în perioada studenției” – 15.12.2015

Crezi că nu ești suficient de inteligent, nu ai voință sau că nu ești destul de bun? S-ar putea ca lucrurile să nu stea atât de rău pe cât crezi…

workshopCentrul de Carieră, Alumni  și  Relația cu Mediul de Afaceri te invită să participi la workshop-ul  “Rolul inteligenței, motivației și încrederii în perioada studenției“. În cadrul workshop-ului, vom discuta despre modul în care propriile definiții legate de inteligență, motivație și încredere ne influențează viața de zi cu zi și orientarea profesională.

De asemenea, ne vom familiariza și cu câteva dintre tehnicile prin care putem utiliza aceste concepte pentru a face față diferitelor obstacole pe care le întâmpinăm în viața de zi cu zi sau în cea profesională. Din motive organizatorice, te rugăm să ne confirmi prezența ta la adresa: cariera@ubbcluj.ro. Te așteptăm cu drag!

Detalii:

• Când? 15.12.2015, de la ora 18:30
  • Unde? Str. Moților, nr. 48.

Postat în Evenimente, Workshopuri Etichetat cu: , ,