Participa si tu la studiul international Potentialpark!

2016_-students_-email_banner_otacStim, cu totii, ca e greu sa fii student, sa iti gasesti un loc de munca si sa iti dai seama care ar fi urmatorul pas pentru cariera ta. Fie ca urmaresti companiile pe canalele de social media, pe site-urile lor sau aplici online pe platformele de locuri de munca, intrebarea este : “Faci tot ce poti pentru a-ti gasi un loc de munca?”

Nu rata ocazia de a gasi internship-ul sau oportunitatea profesionala de care ai nevoie!

Impartasindu-ne experientele tale de identificare a oportunitatilor de cariera, a locurilor de munca disponibile online si angajatorilor care te intereseaza, poti avea acces la articole exclusive, de unde sa obtii informatii care sa te ajute sa eficientizezi procesul cautarii si aplicarii online, precum si la un raport anual international, privind ultimele tendinte in aplicarea online. Si poti castiga o multime de premii sau chiar o excursie la Stockholm!

Completeaza chestionarul din link-ul urmator (completarea dureaza, in medie, 10 minute):

Postat în Evenimente